LanguageOne in Singapore op zoek naar parttime PO-leerkracht 2-3 lesmiddagen per week

LanguageOne is al meer dan 30 jaar een begrip in het ontwikkelen en verzorgen van moedertaalonderwijs voor jongeren die opgroeien in een internationale setting. Door kwalitatief, eigentijds en inspirerend onderwijs brengen we leerlingen thuis in de eigen taal en cultuur.

Ruim 1.050 leerlingen vinden een thuis op een van onze schoollocaties in Europa, het Midden en Verre Oosten en Australië, en waar ook ter wereld met LanguageOne Online. Tijdens hun verblijf in het buitenland blijven zij zich via Nederlands taal- en cultuuronderwijs (NTC) ontwikkelen in hun moedertaal. Ons onderwijs wordt verzorgd door een enthousiast team van 55 ervaren leerkrachten en IB-docenten. Vanuit onze bijzondere expertise leggen wij, samen met onze leerlingen, de basis voor toekomstig succes.

Ons lesprogramma vormt een aanvulling op de internationale lesprogramma’s van de dagscholen. Het biedt leerlingen de mogelijkheid om taalvaardigheden in verschillende disciplines te ontwikkelen, op een betekenisvolle manier die aansluit bij hun eigen leefwereld. Het door LanguageOne ontwikkelde curriculum is geïnspireerd op de uitgangspunten van het International Baccalaureate®.

In Singapore hebben we circa 200 leerlingen die naschools of geïntegreerd Nederlandse Taal en Cultuurlessen (NTC) volgen.

Functieprofiel
In verband met een vacature per 1 mei 2019 zijn wij op zoek naar een leerkracht die in Singapore woont en die onze leerlingen in het primair onderwijs 2 à 3 lesmiddagen per week les kan geven. In verband met de samenstelling van onze leerlingenpopulatie staan wij nadrukkelijk open voor reacties uit de Vlaamse gemeenschap in Singapore.

Kennis en vaardigheden
• Een bachelordiploma kleuteronderwijs, bachelordiploma lager onderwijs of een pabo-opleiding;
• Minimaal 3 jaar ervaring in het Nederlandse en/of het internationale onderwijs;
• Goed kunnen functioneren in een Nederlandstalig team;
• Uitstekende communicatieve vaardigheden in het Nederlands en het Engels;
• Grote mate van flexibiliteit en zelfstandigheid;
• Een evenwichtige persoonlijkheid;
• Goede ICT-vaardigheden.

Werken bij LanguageOne
LanguageOne is een ambitieuze organisatie. Wij bieden een prettige werkomgeving, waarin eigen inbreng en een kritische houding worden gewaardeerd. Werken bij LanguageOne betekent werken bij een onderwijsorganisatie met een wereldwijde structuur. Samen werken wij aan een leeromgeving waarin jongeren zich thuis voelen, maar waar ook iedere medewerker zich thuis voelt.

Naast een marktconform salaris en een jaarcontract bij LanguageOne Singapore, biedt LanguageOne een collegiale en plezierige werksfeer binnen een veelzijdig team. Bij goed functioneren is er uitzicht op verlenging van de overeenkomst.

Solliciteren?
Ben je enthousiast en voldoe je aan het profiel? Mail dan je cv en motivatie naar Chris Samsom (chris.samsom@languageone.org).

Reageren op deze vacature kan tot en met 15 maart 2019.LanguageOne in Singapore op zoek naar parttime PO-leerkracht 2-3 lesmiddagen per week